درون شرکت

گردشگری سلامت:

استفاده از خدماتی که به بهبود یا افزایش سلامتی و روحیه فرد با استفاده از آب های معدنی، آب و هوا یا مداخلات پزشکی منجر می شود و در مکانی خارج از محل سکونت فرد و در مدت بیش از 24 ساعت به طول می انجامد.

گردشکری سلامت بر سه قسم است:
الف- گردشگری تندرستی:

مسافرت به دهکده های سلامت و مناطق دارای چشمه های آب معدنی و آب گرم اسپاها برای رهایی از تنش های زندگی روزمره و تجدید قوا بدون مداخله و نظارت پزشکی را در مواردی که گردشگر بیماری جسمی نداشته باشد.

ب- گردشگری بازتوانی:

مسافرت به منظور استفاده از منابع سلامت طبیعی آب های معدنی، نمک، لجن و غیره جهت درمان برخی بیماری ها یا گذران دوران نقاهت تحت نظارت و مداخله پزشکی.

ج- گردشگری پزشکی medical tourism:

مسافرت به منظور درمان بیماری های جسمی یا انجام نوعی از عمل های جراحی تحت نظارت پزشکان در بیمارستان ها و مراکز درمانی.

اهداف و برنامه ها:

1) با بازاریابی و بازارسازی مقصد از طریق ایجاد تفاهمنامه با مراکز درمانی و شرکت های تسهیلگر مبدا و در نتیجه ایجاد آگاهی و اطلاع رسانی در جامعه هدف، انگیزه سفر درمانی به کشور عزیزمان را ایجاد نماید.

2) علاوه بر بازاریابی مستقیم سایت شرکت این امکان را برای گردشگران سلامت فراهم می آورد که به طور مستمر در جریان اخبار گردشگری سلامت قرار گرفته و همچنین بتواند از مشاوره متخصصین محموعه با بارگذاری مدارک خود بهره مند گردند. این امکان فراهم است که برای پیگیری های بیشتر بتوانند نظرات و انتقادات خود را ثبت نمایند و در نتیجه رضایت مشتری پس از ارائه خدمت نیز فراهم شده و موجب وفاداری مشتری گردد.

3) با ایجاد تفاهمنامه با مراکز درمانی دارای مجوز IPD و آژانس های گردشگری سعی بر این است که نهایت کیفیت حضور چه از نظر تفریحی و چه از نظر سلامتی و درمانی برای گردشکران سلامت چه در جزیزه و چه در مناظق دیگر کشور عزیزمان فراهم شود.

4) با توجه به پیشینه خوب جزیره کیش در برگزاری همایش ها و نمایشگاه ها از دیگر اقدامات شرکت آداک سلامت فر کیش ایجاد تفاهمنامه با مراکز درمانی صاحب نام کشور و بازاریابی و ترغیب ایشان به برگزاری همایش ها و سمینار های ملی و بین المللی با توجه به امکانات جزیره کیش می باشد.

5) با گسترش فعالیت ، شرکت آداک سلامت فر کیش امیدوار است بتواند با بکارگیری افراد بومی جزیره در اشتغال زایی و رونق اقتصادی منطقه نقشی داشته باشد

اعضا شرکت آداک سلامت فر کیش

دکتر علی میرصادقی

مدیرعامل و عضو هیأت مدیره

متخصص جراحی عمومی

مریم توانای فرهی

رئیس هیأت مدیره و عضو هیأت مدیره

کارشناس ارشد مدیریت جهانگردی

فهرست

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/adaksala/public_html/wp-includes/functions.php on line 4615

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/adaksala/public_html/wp-includes/functions.php on line 4615